^Do góry

  • AUTO OBSŁUG ADK

    Auto Obsługa ADK - Zapraszamy codziennie od 9:00 do 19:00. Sprzedaż opon NOWYCH - UŻYWANYCH - BIEŻNIKOWANYCH. W naszej ofercie opony OSOBOWE, DOSTAWCZE, MOTOCYKLOWE, SKUTERY, QUAD ATV - możliwość montażu na miejscu.

  • USTAWIENIE GEOMETRII SAMOCHODOWEJ

    Profesjonalne usługi z zakresu ustawiania geometrii samochodów osobowych i dostawczych.

  • KLIMATYZACJA

    Kompleksowy serwis klimatyzacji już od 90 zł - odgrzybianie 30 zł. OFERUJE RÓWNIEŻ USŁUGI Z ZAKRESU PROSTOWANIA FELG ALUMINIOWYCH I STALOWYCH

Facebook

Podczas procesu sprawdzenia geometrii samochodowej sprawdzamy następujące parametry :śladowość kół,przesunięcie osi, nierównoległość osi, maksymalny kąt skrętu, różnica kątów skrętu kół, kąt pochylenia osi zwrotnicy, kąt pochylenia koła jezdnego, kąt wyprzedzenia osi zwrotnicy, zbieżność całkowita kół tylnych, zbieżność połówkowa kół tylnych, zbieżność całkowita kół przednich, zbieżność połówkowa kół przednich.
Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu serwisu układów klimatyzacji w zakresie eksploatacji odczynnika R134A. Oferujemy usługi z zakresu: napełniania układów klimatyzacji, sprawdzenia szczelności, napraw bieżących układów klimatyzacji, odgrzybiania.
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu prostowania felg aluminiowych i stalowych. Możliwość spawania felg aluminiowych oraz montaż opony na miejscu sprawia iż wszystko załatwisz w jednym miejscu.
Kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Oferujemy możliwość montażu opon do samochodów osobowych jak i dostawczych jak również montujemy opony do motocykli, quadów ATV, skuterów. W naszej ofercie szeroki asortyment opon NOWYCH - UŻYWANYCH - BIEŻNIKOWANYCH. Posiadamy również szeroki asortyment felg stalowych jak i aluminiowych.
Podczas demontażu - montażu opon oferujemy usługi z zakresu przechowywania i konserwacji opon. Podczas planowanego montażu wystarczy, że zadzwonisz a już wszystko będzie przygotowane - bez zbędnej fatygi.
Oferujemy usługi z zakresu wymiany olejów silnikowych - już teraz zadzwoń i umów się na wymianę. Przy zakupie oleju i filtra oleju wymiana gratis !!!
Oferujemy również usługi z zakresu bieżących napraw samochodów. Specjalizujemy się w szczególności w naprawach układów kierowniczych ( kompleksowość z geometrią samochodową) jak również w układach zawieszenia czy wymianach elementów układu hamulcowego. Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami w zakresie regeneracji turbin, przekładni kierowniczej, alternatorów czy rozruszników. W przypadku niesprawności prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości wykonania usługi.

Zajmujemy się prostowaniem i regeneracją felg aluminiowych i stalowych. Przy bardzo dużych ubytkach oferujemy również usługi z zakresu spawania metodą TIG w osłonie argonu ( współpraca z firmą U.S SPAW-MET). Świadczymy również usługi z zakresu regeneracji felg jak również "napawania" ubytków. 

Głównymi objawami krzywych felg jest ich "bicie" osiowe lub promieniowe które odczuwalne jest bardzo często jako drgania na kierownicy. Takie uszkodzenia mają zasadniczy wpływ na żywotność układu zawieszenia oraz układu kierowniczego.

Jeżeli podczas prowadzenia samochodu odczuwasz podobne objawy na kierownicy - umów się na sprawdzenie w naszym warsztacie:

 

Nasz adres: 97-400 Bełchatów, Poręby 22a

                   kom: 881304348 & 884781860

 

U.S SPAW-MET Oferuje usługi z zakresu spawania:

- aluminium, stali czarnej i nierdzewnej;

- rurki klimatyzacji;

- zbiorniki paliwowe (TIR);

- miski olejowe;

- felgi aluminiowe;

- remonty przyczep, lawet, naczep;

- konstrukcje stalowe i aluminiowe.

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZADZWOŃ: 533-118-511

P.KACPERSKI  PORĘBY 22E 

97-400 Bełchatów

  (wystawiam fakturę VAT)

 

 

 

Prostowanie felg Bełchatów

Copyright © 2013. AUTO OBSŁUGA ADK  Rights Reserved.