^Do góry

 • AUTO OBSŁUG ADK

  Auto Obsługa ADK - Zapraszamy codziennie od 9:00 do 19:00. Sprzedaż opon NOWYCH - UŻYWANYCH - BIEŻNIKOWANYCH. W naszej ofercie opony OSOBOWE, DOSTAWCZE, MOTOCYKLOWE, SKUTERY, QUAD ATV - możliwość montażu na miejscu.

 • USTAWIENIE GEOMETRII SAMOCHODOWEJ

  Profesjonalne usługi z zakresu ustawiania geometrii samochodów osobowych i dostawczych.

 • KLIMATYZACJA

  Kompleksowy serwis klimatyzacji już od 90 zł - odgrzybianie 30 zł. OFERUJE RÓWNIEŻ USŁUGI Z ZAKRESU PROSTOWANIA FELG ALUMINIOWYCH I STALOWYCH

Facebook

Podczas procesu sprawdzenia geometrii samochodowej sprawdzamy następujące parametry :śladowość kół,przesunięcie osi, nierównoległość osi, maksymalny kąt skrętu, różnica kątów skrętu kół, kąt pochylenia osi zwrotnicy, kąt pochylenia koła jezdnego, kąt wyprzedzenia osi zwrotnicy, zbieżność całkowita kół tylnych, zbieżność połówkowa kół tylnych, zbieżność całkowita kół przednich, zbieżność połówkowa kół przednich.
Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu serwisu układów klimatyzacji w zakresie eksploatacji odczynnika R134A. Oferujemy usługi z zakresu: napełniania układów klimatyzacji, sprawdzenia szczelności, napraw bieżących układów klimatyzacji, odgrzybiania.
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu prostowania felg aluminiowych i stalowych. Możliwość spawania felg aluminiowych oraz montaż opony na miejscu sprawia iż wszystko załatwisz w jednym miejscu.
Kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Oferujemy możliwość montażu opon do samochodów osobowych jak i dostawczych jak również montujemy opony do motocykli, quadów ATV, skuterów. W naszej ofercie szeroki asortyment opon NOWYCH - UŻYWANYCH - BIEŻNIKOWANYCH. Posiadamy również szeroki asortyment felg stalowych jak i aluminiowych.
Podczas demontażu - montażu opon oferujemy usługi z zakresu przechowywania i konserwacji opon. Podczas planowanego montażu wystarczy, że zadzwonisz a już wszystko będzie przygotowane - bez zbędnej fatygi.
Oferujemy usługi z zakresu wymiany olejów silnikowych - już teraz zadzwoń i umów się na wymianę. Przy zakupie oleju i filtra oleju wymiana gratis !!!
Oferujemy również usługi z zakresu bieżących napraw samochodów. Specjalizujemy się w szczególności w naprawach układów kierowniczych ( kompleksowość z geometrią samochodową) jak również w układach zawieszenia czy wymianach elementów układu hamulcowego. Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami w zakresie regeneracji turbin, przekładni kierowniczej, alternatorów czy rozruszników. W przypadku niesprawności prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości wykonania usługi.

System kontroli ciśnienia w oponach (TPMS) to zintegrowany z pojazdem system, który na bieżąco monitoruje ciśnienie gazu w oponie. Istnieją dwa różne typy systemów: bezpośredni (pomiar ciśnienia za pomocą czujnika w feldze), oraz pośredni (pomiar za pomocą czujnika ABS w aucie). Wyświetlacz na desce rozdzielczej pojazdu ostrzega kierowcę, jeżeli system wychwyci spadek ciśnienia w jednej lub więcej opon.

TPMS spełnia trzy funkcje:

 • Zwiększa bezpieczeństwo jazdy
 • Zapobiega zwiększonemu zużyciu paliwa spowodowanego zmniejszonym ciśnieniem w oponach 
 • Zapobiega zwiększonemu zużyciu ogumienia spowodowanego niewłaściwym ciśnieniem w oponach

Kontrolka od TPMS:

 

Wychodząc na przeciw nowością świadczymy usługi z zakresu obsługi czujników TPMS:

- obsługujemy czujniki pracujące w zakresach 433 MHz ( pojazdy europejskie) oraz 315 MHz ( pojazdy amerykańskie),

-  odczyt danych z czujnika - numer części (numer OE), ciśnienie, temperaturę, stan baterii,

-  programowanie czujników - przypisywanie do pozycji koła.

- oferujemy również dostępne czujniki uniwersalne oraz wentyle do czujników TPMS :

Żywotność baterii:   ≥5 lat
Temperatura pracy:   od -40C do +125C
Temperatura przechow:   od -40 C do +150C
Wilgotność pracy:   90%
Zakresy pracy:   315MHz & 433MHz
Zakres monitorowania ciśnienia   od 0 do 900kpa
Dokładność pomiaru ciśnienia:   ±10kpa
Dokładność temperatury:   ±5C
Zasilanie przesyłu:   5-8dBm
Bateria:   3.0V
Wymiary  (S x W x D):   52*29.1*22.2mm(11388mm³)
Waga:   17.5g

 

Zapraszamy do naszego sklepu CZUJNIKI TPMS  

 

Copyright © 2013. AUTO OBSŁUGA ADK  Rights Reserved.